3Hybrid

Buty ochronne PANAREA S1P Buty ochronne PANAREA S1P
Producent: Giasco
Cena:

279,99 zł

Cena netto: 227,63 zł

zobacz więcej
Półbuty ochronne MYKONOS Półbuty ochronne MYKONOS
Producent: Giasco
Cena:

379,99 zł

Cena netto: 308,93 zł

zobacz więcej

3HYBRID to rewolucyjna linia obuwia , w której design podeszwy zapewnia maksymalną amortyzację stopy i zwrot energii podczas całego użytkowania obuwia. 3Hybrid należy do generacji 3D. Obuwie wyposażone jest w 3 różne warstwy podeszwy , a każda z nich zaprojektowana jest w taki sposób , aby zapewnić maksymalny komfort, antypoślizgowość i stabilność. Cała kolekcja jest również wyposażona we wkładki antywstrząsowe , aby zagwarantować jeszcze większy komfort na każdym kroku. 

Giasco buty robocze w Polsce
 

Początki produkcji obuwia roboczego Giasco sięga 1971 roku kiedy Mariarosa Gianesini i Attilio Scolaro na tyłach swojego domu w Chiampo (prowincja Vicenza) produkują pierwsze obuwie robocze. W regionie znanym z ducha przedsiębiorczości i oddania pracy, powstawały z początku przy użyciu ręcznej pracy rzemieślników kilkanaście par butów dziennie. W latach 80 w związku z rosnącym zapotrzebowaniem zostaje ciągle rozbudowany zespół osób pracujących przy produkcji butów, a firma rozpoczyna ekspansję również na zagranicznych wystawach. Stała analiza potrzeb obecnych klientów oraz inwestycje w badania i rozwój pozwoliły firmie oferować najnowocześniejsze na rynku produkty pod względem ochrony i komfortu, o niepowtarzalnym i atrakcyjnym wzornictwie co zostało szybko docenione w całej Europie.

 

Pomimo globalnej recesji na początku 2000 Giasco postanowiło podtrzymać tradycję produkcji obuwia roboczego we Włoszech i nie przenosić jak rosnąca konkurencja produkcji do krajów azjatyckich gdzie koszty pracy są o wiele niższe. Pozostali oni wierni swoim przekonaniom i unowocześnili procesy produkcji, tak aby zapewnić najlepszy stosunek butów jakości do ceny. W dzisiejszych czasach, podobnie jak ponad 50 lat temu, Giasco wyznaje te same wartości oparte na pasji i poświęceniu w pracy. Trzy różne pokolenia rodziny Scolaro wraz z pracownikami firmy wciąż z tradycją produkują buty robocze, które miło nam zaprezentować Państwu.

Giasco buty robocze w Polsce
Buty robocze z Giasco

„Chiampo Valley” to jeden z najważniejszych na świecie ośrodków obróbki skóry, łączący lata doświadczenia i wiedzy technicznej. Dla Giasco oznacza to uzyskanie najlepszych materiałów pod względem wytrzymałości, elegancji, miękkości, wodoodporności i oddychalności. Wysoko wykwalifikowani i kompetentni pracownicy pracują nad jakością i wyrobem obuwa roboczego najwyższej jakości. Misją firmy jest produkcja z poszanowaniem środowiska oraz odpowiedzialnym biznesem dającym szacunek i ochronę swoim pracownikom oraz partnerom. Korzystając z butów roboczych Giasco masz pewność, że buty powstały z szacunkiem pracowników oraz zachowaniem wszystkich praw i wartości.

Menu Szukaj więcej więcej

507 549 566 biuro@totalbhp.pl Sklep: Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 2B/XIV

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl