SAFETY JOGGER

Trzewiki ochronne CADOR S3 MID TLS Trzewiki ochronne CADOR S3 MID TLS
Producent: Safety Jogger
Cena:

339,99 zł

Cena netto: 276,41 zł

zobacz więcej
Trzewiki ochronne FLOW S3 MID Trzewiki ochronne FLOW S3 MID
Producent: Safety Jogger
Cena:

249,99 zł

Cena netto: 203,24 zł

zobacz więcej
Półbuty ochronne CADOR S1P TLS Półbuty ochronne CADOR S1P TLS
Producent: Safety Jogger
Cena:

269,99 zł

Cena netto: 219,50 zł

zobacz więcej
Półbuty ochronne CADOR S1P Półbuty ochronne CADOR S1P
Producent: Safety Jogger
Cena:

189,99 zł

Cena netto: 154,46 zł

zobacz więcej
Półbuty ochronne YUKON S1P Półbuty ochronne YUKON S1P
Producent: Safety Jogger
Cena:

139,99 zł

Cena netto: 113,81 zł

zobacz więcej
Trzewiki ochronne ARAS ocieplane THINSULATE WINTER BOX Trzewiki ochronne ARAS ocieplane THINSULATE WINTER BOX
Producent: Safety Jogger
Cena:

299,99 zł

Cena netto: 243,89 zł

zobacz więcej
Półbuty ochronne ECO FITZ S1P czarne Półbuty ochronne ECO FITZ S1P czarne
Producent: Safety Jogger
Cena:

199,99 zł

Cena netto: 162,59 zł

zobacz więcej
Półbuty ochronne Cador S3 Low Półbuty ochronne Cador S3 Low
Producent: Safety Jogger
Cena:

229,99 zł

Cena netto: 186,98 zł

zobacz więcej
Półbuty ochronne FLOW S3 LOW Półbuty ochronne FLOW S3 LOW
Producent: Safety Jogger
Cena:

229,99 zł

Cena netto: 186,98 zł

zobacz więcej

Safety Jogger zanim stało się globalnie rozpoznawalną marką zaczynało jako mała fabryka obuwia w Belgii o nazwie „Cortina”, kolejno przekształciło się w międzynarodowy biznes, który składa się z wielu marek, z których Safety Jogger jest jedną z pierwszych. Dziś Safety Jogger to międzynarodowa marka zajmująca się produkcją obuwia roboczego jako cześć wspomniaje Cortiny.   Bycie częścią Cortiny sprawia, że Safety Jogger jest stabilną marką. Daje to również możliwość szybkiego rozwoju na naszym rynku, bez utraty jakości w tym procesie.

 

Safety Jogger sprzedaje rocznie ponad 32 miliony par obuwia na całym świecie. Jest to możliwe gdyż Safety Jogger tworzy wspaniały zespół, który jest wysoce zmotywowany, aby dać więcej niż 100%, aby zadowolić swoich klientów. Poza tym Safety Jogger może również polegać na bezbłędnym łańcuchu dostaw i zarządzaniu żywym inwentarzem.

 Safety Jogger

Z wyraźnym naciskiem na jakość, wygodę i bezpieczeństwo cenowe Safety Jogger ma na celu opracowanie odpowiedniego obuwia dla swoich klientów.  Firma stawia na 3 kluczowe wartości:

Wizja

Safety Jogger z myślą o swoich klientach dzięki ciągłym, najnowocześniejszym innowacjom technicznym i wiedzy, dostarcza wysokiej jakości obuwie profesjonalne w przystępnej cenie z niezrównaną technologią.

Zadanie

Na co dzień chce poprawiać jakość życia we wszystkich miejscach pracy na całym świecie, dostarczając stale odpowiednie innowacje w zakresie profesjonalnego obuwia, zapewniając naszym klientom wysokiej jakości niedrogie i skuteczne rozwiązanie.

Ambicja

Budowanie najlepszej profesjonalnej firmy obuwniczej na świecie, z niezrównaną szybkością wprowadzania na rynek, innowacyjnością i tworzeniem wartości.

 

Zaprojektowany w Europie

Wszystkie produkty bezpieczeństwa (obuwie robocze i nie tylko) są ergonomicznie i estetycznie zaprojektowane przez europejski zespół projektantów, przy wsparciu doświadczonych profesjonalistów. Założona w 2001 roku jako część Cortiny, Safety Jogger korzysta z rozległego know-how tej międzynarodowej firmy rodzinnej z ponad 60-letnim doświadczeniem w rozwoju, produkcji i dystrybucji obuwia i odzieży, z siedzibą w Belgii.

Innowacja

Safety Jogger zawsze stawia sobie aby o krok do przodu, jeśli chodzi o design, komfort i ochronę. Ciągłe inwestycje w rozwój produktów, badania i najnowocześniejszą technologię pozwalają nam wytwarzać najbardziej zaawansowane produkty bezpieczeństwa w oparciu o aktualne wymagania rynku.

Ich wewnętrzne zespoły projektowe i programistyczne mogą liczyć na najnowsze specjalistyczne oprogramowanie, nowoczesny obiekt do tworzenia próbek, profesjonalne laboratorium i rewolucyjną drukarkę 3D, aby wdrażać nowe technologie szybciej, dokładniej i przy mniejszej ilości odpadów. Rezultatem jest dobrze wyważona kolekcja modnych i innowacyjnych produktów ochronnych zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.  

Menu Szukaj więcej więcej

507 549 566 biuro@totalbhp.pl Sklep: Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 2B/XIV

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl